Değerli ziyaretçilerimiz;

6 aydır azimle verdiğimiz bu hizmetimizi malesef engellemeye çalışıyorlar.Gerek videoların şikayet edilerek silinmesi gerekse arama motorlarına şikayet edilmemiz olsun her yönden şikayet ediliyoruz.Bunun dışında videoların yüklendiği sitelerin Türkiye’ye yasak getirmesi yüzünden sorunlar yaşıyoruz.Özellikle VK ve MA sürekli engelliyor.Farklı çözümler ile elimizden geldiği kadar bu durumu bertaraf etmeye çalışıyoruz.

Videoları sürekli kontrol edemiyoruz.Bugün kontrol ettiğimizde çok sayıda videonun silindiğini gördük. Bugün uzun süre ayırarak kırık linkleri(açılmayan videoları) yeniledik.Sizlerden ricamız kırık linkleri bizlere bilgilendirmeniz.

Şuan için VK videoları bazen açılıyor bazen hiç açılmıyor.Alternatif çözüm buluncaya kadar VK videoları bu şekilde çalışacak.Bunun yanında MA(Mail,ru) videolarını ilk açtığınızda “video is not available” hatası alırsanız sayfayı yenileyin video mutlaka açılacaktır.Yahut “Watch video” yazısına tıklayın kaynağından izleyebilirsiniz.MA videoları mobil cihazlardan açılmıyor ve masaüstü bilgisayar da tam ekran açılmamaktadır.

iyi seyirler dileriz.
TRBelgeselizle.com

Category:

Genel

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Doğrulama Kodunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.